SUPA24
Autre
Autre
Autre
9 200 000 Kč
(124 324 Kč / m²)
Vente
3
1
74 m²
Ve Žlíbku, Praha 20
Garniture

chambre à coucher3
plat74 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingOui
étatAutre
sous-solOui
terrasseNon

Description

Byt 3+kk s balkony + parkovací stání + sklep + bazén a sauna v suterénu = ideální kombinace pro pohodlné bydlení.

Gaz
Âge de l'offre: 2jours
Mis à jour: 2jours

Localités

Ve Žlíbku, Praha 20

Équipements municipaux

Swiss Life Select Reality s.r.o.

Bc. Radka Inovecká