SUPA24
Autre
Autre
Autre
7 900 000 Kč
(108 219 Kč / m²)
Vente
3
1
73 m²
Běluňská, Praha 20
Garniture

chambre à coucher3
plat73 m²
salles de bains1
ascenseurOui
parkingNon
étatAutre
sous-solOui
terrasseNon

Description

Exkluzivně nabízíme ke koupi byt 3+1 se zasklenou lodžií o celkové výměře 73,4 m² v ulici Běluňská, Praha 9 – Horní Počernice.
Byt se nachází v 8. pa...

Autre
Âge de l'offre: 3jours
Mis à jour: 1jours

Localités

Běluňská, Praha 20
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

Reality 11- REAL ESTATE CZECH REPUBLIC a.s.

Darina Smetanová - Pracovní doba: PONDĚLÍ - PÁTEK OD 9:00-17.00 HOD