SUPA24
Autre
Autre
Autre
2 393 293 Kč
(53 184 Kč / m²)
Vente
2
1
45 m²
K Topírně, Praha 10
Garniture

chambre à coucher2
plat45 m²
salles de bains1
ascenseurOui
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Hledáte byt v Praze, ale nechcete se hned vázat
hypotékou?
Právě pro vás může být ideální tento projekt ve výstavbě (kolaudace 6/2028) s možností druž...

Autre
Âge de l'offre: 125jours
Mis à jour: 22jours

Localités

K Topírně, Praha 10
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

Trefoil Reality, s.r.o.

Zdeňka Procházková