SUPA24
Autre
Autre
Autre
6 199 000 Kč
(84 918 Kč / m²)
Vente
3
1
73 m²
Pilsen
Garniture

chambre à coucher3
plat73 m²
salles de bains1
ascenseurOui
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

V zastoupení majitele Vám nabízím k prodeji prostorný a velmi příjemný byt o dispozici 3+1 se zaskleným balkonem a sklepní kójí, situovaný v 6. patře ...

Partiellement meublé
Âge de l'offre: 2jours
Mis à jour: 2jours

Localités

Pilsen
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

Mgr. Barbora Choulíková, Reality & Právo

Barbora Choulíková