SUPA24
Autre
Autre
Autre
2 990 000 Kč
(85 429 Kč / m²)
Vente
1
1
35 m²
Šimáčkova, Ostrava
Garniture

chambre à coucher1
plat35 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étataprès reconstruction
sous-solNon
terrasseNon

Description

Prodej bytu 1+1, 35,4 m², ul. Šimáčkova, Ostrava – Mariánské hory

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o dispozici 1+1 a výměře 35,4 m², n...

Autre
Âge de l'offre: 1jours
Mis à jour: 1jours

Localités

Šimáčkova, Ostrava
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

REALMAN REALMAN

Mgr. Barbora Čouková - FAVORIT REAL s.r.o.