SUPA24
Autre
Autre
Autre
4 550 000 Kč
(94 792 Kč / m²)
Vente
2
1
48 m²
Mongolská, Ostrava
Garniture

chambre à coucher2
plat48 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatconstruction neuve
sous-solNon
terrasseNon

Description

Nabízíme k prodeji byt o dispozici 2+kk v prestižním projektu Rezidence Woodhouse na ulici Mongolská. Tato novostavba o užitné ploše 48,9 m² se nacház...

Autre
Âge de l'offre: 3jours
Mis à jour: 3jours

Localités

Mongolská, Ostrava

Équipements municipaux

Ing. Ondřej Klvač

Karina Marešová