SUPA24
Autre
Autre
Autre
5 890 000 Kč
(109 074 Kč / m²)
Vente
2
1
54 m²
Olomouc
Garniture

chambre à coucher2
plat54 m²
salles de bains1
ascenseurOui
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízím opravdu výjimečný byt 2+1 po kompletní a velmi povedené rekonstrukci, který spojuje moderní bydlení bez d...

Télécommande centrale
Âge de l'offre: 1jours
Mis à jour: 1jours

Localités

Olomouc

Équipements municipaux

STING-REAL spol. s r. o.

Dušan Horňák