SUPA24
Autre
Autre
Autre
2 390 000 Kč
(34 143 Kč / m²)
Vente
3
1
70 m²
K. J. Erbena, Most
Garniture

chambre à coucher3
plat70 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étataprès reconstruction
sous-solNon
terrasseNon

Description

Nabízíme vám na prodej byt v Mostě, s dispozicí 3+1/lodžie, ul. K. J. Erbena, 70,6 m2, v družstevní. Jedná se o velmi žádanou, klidnou lokalitu. Dům j...

Autre
Âge de l'offre: 6jours
Mis à jour: 6jours

Localités

K. J. Erbena, Most

Équipements municipaux

Molík reality s.r.o.

Jana Kudová