SUPA24
Autre
Autre
Autre
5 290 000 Kč
(96 182 Kč / m²)
Vente
3
1
55 m²
Zádušní, Kladno
Garniture

chambre à coucher3
plat55 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étataprès reconstruction
sous-solNon
terrasseNon

Description

Nabízíme k prodeji světlý byt po rekonstrukci včetně podlahy o dispozici 3+kk cca 55 m2, lokalita ul. Zádušní v blízkostí centra města Kladno. Tato ne...

Autre
Âge de l'offre: 74jours
Mis à jour: 11jours

Localités

Zádušní, Kladno
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

HVB Real Estate s.r.o.

Dimitri Naumov