SUPA24
Maison et environs; vue
Maison et environs; vue
Maison et environs; vue
6 050 000 Kč
(56 019 Kč / m²)
Vente
4
1
108 m²
Sady, Jindřichův Hradec
Garniture

chambre à coucher4
plat108 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Takto prostorné byty o velikosti 108 m² se v centru Jindřichova Hradce objevují opravdu jen zřídka.
Nabízím k prodeji byt o dispozici 4+1, který se na...

Télécommande centrale
Âge de l'offre: 67jours
Mis à jour: 67jours

Localités

Sady, Jindřichův Hradec

Équipements municipaux

Reality Gerbová

Jaroslava Gerbová