SUPA24
Autre
Autre
Autre
4 590 000 Kč
(76 500 Kč / m²)
Vente
3
1
60 m²
Za Poštou, Jihlava
Garniture

chambre à coucher3
plat60 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Nabízím nádherný byt 3+kk s balkonem ve 2. patře bytového domu, ve vyhledávané lokalitě Jihlavy.
Dům i byt kolaudovány roce 2003, ve výborném stavu.

Autre
Âge de l'offre: 2jours
Mis à jour: 1jours

Localités

Za Poštou, Jihlava

Équipements municipaux

Ing. Jan Bartoň

Ing. Jan Bartoň