SUPA24
Autre
Autre
Autre
9 499 000 Kč
(115 841 Kč / m²)
Vente
3
1
82 m²
K Lomu, Horoušany
Garniture

chambre à coucher3
plat82 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatconstruction neuve
sous-solNon
terrasseNon

Description

Hledáte ideální bydlení, nebo výbornou investici? Pak jste zde správně. Právě dokončujeme dům, kde zbývá poslední volná bytová jednotka. Byt je součás...

Autre
Âge de l'offre: 73jours
Mis à jour: 19jours

Localités

K Lomu, Horoušany
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

4 DEVELOP REALITY, s.r.o.

David Pátek