SUPA24
Autre
Autre
Autre
2 200 000 Kč
(12 941 Kč / m²)
Vente
Atypique
1
170 m²
Hodonín
Garniture

chambre à coucheratypical
plat170 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Hledáte investici a možnost výstavby bytů na zajímavém místě? Nabízíme ke koupi půdní prostor o výměře 208 m² v samotném centru Hodonína.

Autre
Âge de l'offre: 1jours
Mis à jour: 1jours

Localités

Hodonín

Équipements municipaux

STING-REAL spol. s r. o.

Tomáš Veselý