SUPA24
Autre
Autre
Autre
7 590 000 Kč
(151 800 Kč / m²)
Vente
2
1
50 m²
Brno
Garniture

chambre à coucher2
plat50 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Nabízíme k prodeji byt 2+1 o ploše 49,9 m2 na ulici Příkop. Byt se nachází ve 4 patře cihlového domu s výtahem. Disponuje dvěma ložnicemi, samostatnou...

Autre
Âge de l'offre: 2jours
Mis à jour: 2jours

Localités

Brno

Équipements municipaux

STING-REAL spol. s r. o.

Bc. Vendula Janíčková