SUPA24
Autre
Autre
Autre
1 890 000 Kč
(35 660 Kč / m²)
Vente
2
1
53 m²
Květinová, Orlová
Garniture

chambre à coucher2
plat53 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Dobrý den,

ve výhradní zastoupení majitelů nabízím družstevní byt k okamžitému bydlení a nastěhování. Na konci ulice Květinová jenž je tou nejhezčí ...

Non meublé
Âge de l'offre: 16jours
Mis à jour: 16jours

Localités

Květinová, Orlová

Équipements municipaux

AZET Reality

Rostislav Kaňa