SUPA24
Autre
Autre
Autre
651 000 PLN
(12 056 PLN / m²)
Vente
2
1
54 m²
Wrocław

chambre à coucher2
plat54 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solNon
terrasseNon

Description

WOMBAT Nieruchomości oferuje na sprzedaż - wygodna nieprzegrana inwestycja !-do zamieszkania lub pod wynajem. Przytulne Mieszkanie 2 pokojowe którego...

Sol:
7. étage de 10
Âge de l'offre: 2jours
Mis à jour: 2jours

Localités

Wrocław
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

Wombat Nieruchomości

Uliana Romanovska - Wombat Nieruchomości