SUPA24
Autre
Autre
Autre
449 000 PLN
(14 031 PLN / m²)
Vente
2
1
32 m²
Bluszczowa, Wrocław

chambre à coucher2
plat32 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w spokojnej i zielonej części Wrocławia. Lokal znajduje się w nowoczesnym budynku...

Sol:
2. étage de 2
Âge de l'offre: 15jours
Mis à jour: 3jours

Localités

Bluszczowa, Wrocław
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

HOMFI SP. Z O.O.

Alicja Bajda