SUPA24
Autre
Autre
Autre
729 000 PLN
(13 755 PLN / m²)
Vente
4
1
53 m²
Plac Biskupa Nankiera, Wrocław

chambre à coucher4
plat53 m²
salles de bains1

Kamil Swatowski
tel. 602 101 602
Tylko w SDP Nieruchomości.
Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania, które może być...

Sol:
4. étage de 4
Âge de l'offre: 32jours
Mis à jour: 30jours

Localités

Plac Biskupa Nankiera, Wrocław
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

SDP Nieruchomości

Kamil Swatowski