SUPA24
Autre
Autre
Autre
667 776 PLN
(9 405 PLN / m²)
Vente
4
1
71 m²
Zabrodzka, Wrocław

chambre à coucher4
plat71 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solNon
terrasseNon

Description

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego, przestronnego mieszkania, z balkonem tuż przy południowej granicy Wrocławia, w nowo oddanej do użyt...

Sol:
1. étage de 2
Âge de l'offre: 31jours
Mis à jour: 29jours

Localités

Zabrodzka, Wrocław
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

SDP Nieruchomości

Marta Woźniczka