SUPA24
Autre
Autre
Autre
873 644 PLN
(16 179 PLN / m²)
Vente
3
2+
54 m²
Romana Dmowskiego, Wrocław

chambre à coucher3
plat54 m²
salles de bains2+
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solOui
terrasseNon

Description

W pełni wykończone i umeblowane, 3 kawalerki z gotowymi kuchniami i łazienkami.
Nie wymagają żadnych dodatkowych nakładów, dzięki czemu idealnie nada...

Sol:
5. étage de 5
Âge de l'offre: 34jours
Mis à jour: 32jours

Localités

Romana Dmowskiego, Wrocław
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

SDP Nieruchomości

Łukasz Szajkowski