SUPA24
Autre
Autre
Autre
850 000 PLN
(13 710 PLN / m²)
Vente
2
1
62 m²
Zachodnia, Wrocław

chambre à coucher2
plat62 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solNon
terrasseNon

Description

Sprzedaję widok i przestrzeń, których nie znajdziesz w nowym budownictwie. 62 metry otwartej przestrzeni na ostatnim, 15. piętrze z bezpośrednią panor...

Sol:
15. étage de 15
Âge de l'offre: 43jours
Mis à jour: 8jours

Localités

Zachodnia, Wrocław
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

Moc Nieruchomości Sp. z o.o.

Piotr Czymerski