SUPA24
Autre
Autre
Autre
1 150 000 PLN
(7 143 PLN / m²)
Vente
Atypique
1
161 m²
Ludwika Nabielaka, Wrocław

chambre à coucheratypical
plat161 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych części Wrocławia - na zielonym osiedlu Karłowice. Lokal o łącznej po...

Sol:
1. étage de 2
Âge de l'offre: 133jours
Mis à jour: 13jours

Localités

Ludwika Nabielaka, Wrocław
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

GRADIAM Nieruchomosci GRADIAM NIERUCHOMOSCI

Sonia Starzyńska