SUPA24
Autre
Autre
Autre
615 000 PLN
(21 964 PLN / m²)
Vente
1
1
28 m²
Niska, Warszawa

chambre à coucher1
plat28 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

WPROWADZENIE Na sprzedaż wyjątkowa, niezwykle jasna i ustawna kawalerka o powierzchni 28,1 m², zlokalizowana w jednej z najbardziej klimatycznych czę...

Sol:
3. étage de 10
Âge de l'offre: 3jours
Mis à jour: 2jours

Localités

Niska, Warszawa
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

HOMFI SP. Z O.O.

Edyta Dominiak