SUPA24
Autre
Autre
Autre
276 800 PLN
(10 252 PLN / m²)
Vente
1
1
27 m²
Króla Jana III Sobieskiego, Tczew

chambre à coucher1
plat27 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solNon
terrasseNon

Description

Na sprzedaż - Piękna kawalerka w centrum TczewaLokalizacja: Centrum Tczewa, Nowe Miasto Metraż: 27,86 m²Cena: 276 800 złTelefon: 728-757-125Opis nieru...

Autre
Âge de l'offre: 502jours
Mis à jour: 479jours

Localités

Króla Jana III Sobieskiego, Tczew
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Oskar Szwamber