SUPA24
Autre
Autre
Autre
670 000 PLN
(14 255 PLN / m²)
Vente
2
1
47 m²
Polna, Świeradów-Zdrój

chambre à coucher2
plat47 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solNon
terrasseNon

Description

Gotowy Apartament Inwestycyjny Świeradów-Zdrój Na sprzedaż komfortowy apartament położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych miejscowości uzdrowisko...

Autre
Âge de l'offre: 10jours
Mis à jour: 10jours

Localités

Polna, Świeradów-Zdrój
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

ABN STEPIEN NIERUCHOMOSCI

Joanna Oleksiewicz