SUPA24
Autre
Autre
Autre
573 852 PLN
(9 726 PLN / m²)
Vente
3
1
59 m²
Mariana Maliny, Sosnowiec

chambre à coucher3
plat59 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Oferujemy na sprzedaż narożne mieszkanie o powierzchni 59,15 m², położone na parterze budynku nr 1 w nowoczesnej inwestycji Sosnovia w Sosnowcu, przy ...

Télécommande centrale
Âge de l'offre: 8jours
Mis à jour: 8jours

Localités

Mariana Maliny, Sosnowiec
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

REMAX POLSKA

Katarzyna Stanek