SUPA24
Autre
Autre
Autre
425 000 PLN
(5 822 PLN / m²)
Vente
4
1
73 m²
Rybnik

chambre à coucher4
plat73 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solOui
terrasseOui

Description

Mieszkanie z ogródkiem w atrakcyjnej lokalizacji. Prezentujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie w zabudowie szeregowej położone w zacisznym miejscu, g...

Autre
Âge de l'offre: 1jours
Mis à jour: 1jours

Localités

Rybnik
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

L-R NIERUCHOMOŚCI

Justyna Frycz-Pacia