SUPA24
Autre
Autre
Autre
880 000 PLN
(20 952 PLN / m²)
Vente
Atypique
1
42 m²
Zielona, Poznań

chambre à coucheratypical
plat42 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

2-pokojowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy przy Parku Chopina! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w całkowicie odnowionej kamienicy w ścisłym centrum...

Autre
Âge de l'offre: 15jours
Mis à jour: 13jours

Localités

Zielona, Poznań
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

HOMFI SP. Z O.O.

Weronika Marcinek