SUPA24
Autre
Autre
Autre
355 000 PLN
(6 574 PLN / m²)
Vente
2
1
54 m²
Jastrzębia, Lubin

chambre à coucher2
plat54 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 54,14 m², położone na 8 piętrze zadba...

Sol:
8. étage de 11
Âge de l'offre: 9jours
Mis à jour: 9jours

Localités

Jastrzębia, Lubin
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

REMAX POLSKA

REMAX SpeedwayII