SUPA24
Autre
Autre
Autre
550 000 PLN
(11 957 PLN / m²)
Vente
2
1
46 m²
Jarzębiny, Kraków

chambre à coucher2
plat46 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na os. Na Wzgórzach w Krakowie. Nieruchomość poł...

Télécommande centrale
Âge de l'offre: 3jours
Mis à jour: 3jours

Localités

Jarzębiny, Kraków
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

Livinder

Gabriela Woźniak