SUPA24
Autre
Autre
Autre
646 746 PLN
(12 203 PLN / m²)
Vente
2
1
53 m²
Osikowa, Kraków

chambre à coucher2
plat53 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Ekskluzywne mieszkanie 53,9 m² z prywatnym ogrodem VILLA OSIKOWA Homfi ma zaszczyt zaprezentować na sprzedaż wyjątkowy lokal mieszkalny w nowej, kamer...

Gaz
Âge de l'offre: 3jours
Mis à jour: 2jours

Localités

Osikowa, Kraków
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

HOMFI SP. Z O.O.

Aleksandra Oskiera