SUPA24
Autre
Autre
Autre
977 200 PLN
(17 450 PLN / m²)
Vente
2
1
56 m²
Poznańska, Kraków

chambre à coucher2
plat56 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solNon
terrasseNon

Description

Do sprzedaży dwupokojowy apartament przy ulicy Poznańskiej. Apartament znajduje się w prestiżowej inwestycji Kamienice Herbowe. Niska zabudowa osiedla...

Sol:
2. étage de 6
Âge de l'offre: 9jours
Mis à jour: 3jours

Localités

Poznańska, Kraków
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

Nest Brokers Estate Agency

Patryk Solecki