SUPA24
Autre
Autre
Autre
431 745 PLN
(10 794 PLN / m²)
Vente
2
1
40 m²
Jagiellońska, Kielce

chambre à coucher2
plat40 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solNon
terrasseNon

Description

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 40,35 m2 dostępne na 1p budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu Czarnów. Mi...

Sol:
1. étage de 4
Âge de l'offre: 3jours
Mis à jour: 3jours

Localités

Jagiellońska, Kielce
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

PROPERCO SARACEN

Dorota Pękalska-Perz