SUPA24
Autre
Autre
Autre
349 000 PLN
(7 932 PLN / m²)
Vente
2
1
44 m²
Dąbrowska, Kielce

chambre à coucher2
plat44 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solOui
terrasseNon

Description

TYLKO U NAS ! Biuro Nieruchomości TWOJE M Prezentuje ofertę sprzedaży Komfortowego 2 pokojowego mieszkanie z osobną widną kuchnią Doskonała lokalizac...

meublé
Âge de l'offre: 1jours
Mis à jour: 1jours

Localités

Dąbrowska, Kielce
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

TWOJE M KIELCE

Weronika Mularczyk