SUPA24
Autre
Autre
Autre
432 850 PLN
(11 099 PLN / m²)
Vente
2
1
39 m²
Pawia, Kielce

chambre à coucher2
plat39 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

OFERTA DEWELOPERSKA BRAK PODATKU PCC PARAMETRY MIESZKANIA W KOLEKCJI ZDJĘĆ PRZEDSTAWIAMY PAŃSTWU NOWĄ INWESTYCJĘ, POWSTAJĄCĄ W KIELCACH, W NIEWIELKIEJ...

Sol:
3. étage de 6
Âge de l'offre: 49jours
Mis à jour: 33jours

Localités

Pawia, Kielce
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

NBN Nieruchomości

Biuro Obsługi