SUPA24
Autre
Autre
Autre
870 000 PLN
(10 741 PLN / m²)
Vente
4
1
81 m²
Bitwy nad Bzurą, Kielce

chambre à coucher4
plat81 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solNon
terrasseOui

Description

REZERWACJA Na sprzedaż 4 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 81,31 m2 położone na parterze budynku w zabudowie bliźniaczej z 2024 roku przy ul. Ostrog...

Autre
Âge de l'offre: 317jours
Mis à jour: 5jours

Localités

Bitwy nad Bzurą, Kielce
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

PROPERCO SARACEN

Jacek Kotlarz