SUPA24
Autre
Autre
Autre
329 000 PLN
(6 580 PLN / m²)
Vente
3
1
50 m²
Rynek, gmina Wołów

chambre à coucher3
plat50 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solNon
terrasseNon

Description

"Nieruchomości Apartament"Przemysław Gliński603 868 712Oferta dostępna tylko w naszym biurze!Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w zadbanej kamienicy w...

Sol:
2. étage de 2
Âge de l'offre: 9jours
Mis à jour: 9jours

Localités

Rynek, gmina Wołów
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Przemysław Gliński