SUPA24
Autre
Autre
Autre
385 000 PLN
(11 000 PLN / m²)
Vente
4
1
35 m²
Dworcowa, gmina Wleń

chambre à coucher4
plat35 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solOui
terrasseNon

Description

Wyjątkowe mieszkanie z prywatnym ogrodem i widokiem na basztę i Zamek we Wleniu Przestrzeń, która łączy urok pięknego, historycznego miasteczka z now...

Sol:
2. étage de 2
Âge de l'offre: 2jours
Mis à jour: 2jours

Localités

Dworcowa, gmina Wleń
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

ABN STEPIEN NIERUCHOMOSCI

Agnieszka Szylko