SUPA24
Autre
Autre
Autre
919 000 PLN
(12 253 PLN / m²)
Vente
4
2+
75 m²
Długa, gmina Wieliczka

chambre à coucher4
plat75 m²
salles de bains2+
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solNon
terrasseNon

Description

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania dwupoziomowego z 2 balkonami! Powierzchnia: Poziom I: 75,01 m2 Poziom II/ poddasze: ok 5...

Sol:
1. étage de 1
Âge de l'offre: 34jours
Mis à jour: 6jours

Localités

Długa, gmina Wieliczka
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

BRACIA SADURSCY

Karolina Jakobus