SUPA24
Autre
Autre
Autre
1 290 000 PLN
(19 545 PLN / m²)
Vente
3
1
66 m²
Madrycka, gmina Kosakowo

chambre à coucher3
plat66 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solNon
terrasseNon

Description

Osiedle Ogrody Tesoro - prestiżowe, spokojne miejsce, 10 minut od Gdyni, w pobliżu Zatoki Puckiej i plaż.Na sprzedaż przestronne, świeżo wykończone mi...

Autre
Âge de l'offre: 40jours
Mis à jour: 40jours

Localités

Madrycka, gmina Kosakowo
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

HOME EXPERT

Malvina De Ciantis