SUPA24
Autre
Autre
Autre
945 000 PLN
(17 500 PLN / m²)
Vente
3
1
54 m²
Nadbałtycka, gmina Dziwnów

chambre à coucher3
plat54 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solNon
terrasseNon

Description

Apartament z 2018 r. tylko 400m od morza.
Składająca się on z 2 sypialni, dużego salonu z aneksem kuchennym, łazienki z prysznicem, balkonu, ogrodu z ...

Sol:
1. étage de 1
Âge de l'offre: 5jours
Mis à jour: 5jours

Localités

Nadbałtycka, gmina Dziwnów
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Katarzyna Jezierska