SUPA24
Autre
Autre
Autre
699 000 PLN
(6 078 PLN / m²)
Vente
4
1
115 m²
gmina Bystrzyca Kłodzka

chambre à coucher4
plat115 m²
salles de bains1

Szanowni Państwo
Do sprzedaży dom wolnostojący, jednorodzinny w Bystrzycy Kłodzkiej.wybudowany około 1945 roku,  możliwa zamiana ...

Autre
Âge de l'offre: 1jours
Mis à jour: 1jours

Localités

gmina Bystrzyca Kłodzka
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

NIERUCHOMOSCI OSIECKA

Magdalena Pilarska-Osiecka