SUPA24
Autre
Autre
Autre
1 127 000 PLN
(23 479 PLN / m²)
Vente
2
1
48 m²
Świętego Piotra, Gdynia

chambre à coucher2
plat48 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu niepowtarzalną ofertę - stylowa i nowoczesna nieruchomość w centrum miasta Gdynia. Oferta jest idealnym got...

Sol:
5. étage de 17
Âge de l'offre: 105jours
Mis à jour: 60jours

Localités

Świętego Piotra, Gdynia
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

HOMFI SP. Z O.O.

Amadeusz Michajłowicz