SUPA24
Autre
Autre
Autre
1 599 999 PLN
(21 918 PLN / m²)
Vente
3
1
73 m²
Juliusza Kossaka, Bydgoszcz

chambre à coucher3
plat73 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solNon
terrasseOui

Description

Stylowe wnętrze premium | Zabudowa na wymiar | Gotowe do wprowadzenia - zamieszkaj od zaraz!!! Wyjątkowy, elegancki apartament położony w jednej z na...

Sol:
5. étage de 6
Âge de l'offre: 2jours
Mis à jour: 2jours

Localités

Juliusza Kossaka, Bydgoszcz
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Beata Zakrzewska