SUPA24
Autre
Autre
Autre
590 000 €
(6 556 € / m²)
Vente
3
1
90 m²
Avinguda d'Alexandre Rosselló, Palma

chambre à coucher3
plat90 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingOui
étatAutre
sous-solNon
terrasseOui

Description

Krásný byt na prodej v rodinné komunitě s pouhými šesti obyvateli. Ideální pro ty, kteří hledají klid, přirozené světlo a harmonickou atmosféru.

V do...

Paramètres

Généré par l'IA

Plancher en boisEspace de vie ouvertLumière naturelleMeublé

Non meublé
Âge de l'offre: 154jours
Mis à jour: 29jours

Localités

Avinguda d'Alexandre Rosselló, Palma

Équipements municipaux

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA