SUPA24
Autre
Autre
Autre
493 000 €
(6 163 € / m²)
Vente
4
1
80 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella

chambre à coucher4
plat80 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingOui
étatAutre
sous-solNon
terrasseOui

Description

Apartmán na prodej na ikonické hlavní třídě Marbelly - jen pět minut chůze od pláže!
Využijte této výjimečné příležitosti vlastnit prostorný apartmán ...

Non meublé
Âge de l'offre: 74jours
Mis à jour: 29jours

Localités

Plaza de los Naranjos, Marbella

Équipements municipaux

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA