SUPA24
Autre
Autre
Autre
339 000 €
(7 063 € / m²)
Vente
2
1
48 m²
Carril del Siroco, Benalmádena

chambre à coucher2
plat48 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingOui
étatAutre
sous-solNon
terrasseOui

Description

Exkluzivní penthouse v moderní budově na nábřeží, v jedné z nejlepších oblastí Benalmádena Costa, pouhých 100 metrů od promenády a pláže.

Non meublé
Âge de l'offre: 23jours
Mis à jour: 23jours

Localités

Carril del Siroco, Benalmádena

Équipements municipaux

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA