SUPA24
Autre
Autre
Autre
615 000 €
(6 613 € / m²)
Vente
3
1
93 m²
Calle Torre Tarin, Benahavís

chambre à coucher3
plat93 m²
salles de bains1
ascenseurOui
parkingOui
étatconstruction neuve
sous-solNon
terrasseOui

Description

V exkluzivní oblasti Benahavís se otevírá jedinečná příležitost investice do budoucna, a to v rezidenčním komplexu tvořeném 36 moderními nemovitostmi,...

Non meublé
Âge de l'offre: 18jours
Mis à jour: 18jours

Localités

Calle Torre Tarin, Benahavís

Équipements municipaux

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Nikša Marinkovič