SUPA24
Salon
Salon
Salon
371 500 €
(5 805 € / m²)
Vente
3
1
64 m²
Općina Tar-Vabriga

chambre à coucher3
plat64 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseOui

Description

Na prodaju je moderan trosoban stan u prizemlju ekskluzivnog stambenog kompleksa u Taru, jednoj od najpoželjnijih destinacija zapadne Istre. Dizajnira...

Autre
Âge de l'offre: 1jours
Mis à jour: 1jours

Localités

Općina Tar-Vabriga
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE

Maja Lovrinović