SUPA24
Autre
Autre
Autre
726 250 €
(6 315 € / m²)
Vente
3
2+
115 m²
Općina Promina

chambre à coucher3
plat115 m²
salles de bains2+
ascenseurNon
parkingOui
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

U ponudi je prostran stan na prvom katu manje stambene zgrade, smješten na mirnoj lokaciji u blizini mora, u malom primorskom mjestu u okolici Šibenik...

Autre
Âge de l'offre: 31jours
Mis à jour: 17jours

Localités

Općina Promina
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

Broker-Grupa d.o.o.

Broker agencija za nekretnine